Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemMarcosinterceptor has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/marcosinterceptor/marcosinterceptor.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemNiceGoogleAnalytics has a deprecated constructor in /home/nsecir/domains/iransec.ir/public_html/plugins/system/nicegoogleanalytics/nicegoogleanalytics.php on line 26
معرفی ابزار Avira AntiVir Rescue CD
x
تبلیغات

 

بهترین روش برای حذف آلودگی های ویروسی از روی یک سیستم رایانه ای، زمانی است که بتوانیم سیستم را بگونه ایی اسکن کنیم که کمترین تداخل را با سیستم عامل و یا نرم افزارهای نصب شده بر روی آن داشته باشد.

  

از این رو تولید کنندگان نرم افزارهای آنتی ویروس ابزارهایی تولید نموده اند که به وسیله آنها می توان سیستم مورد نظر را بوت نموده و بدون دخالت سیستم عامل موجود بر روی آن، سیستم را اسکن نمود.

 

از جمله این تولید کنندگان، شرکت Avira می باشد. این شرکت با ارائه ابزاری به نام Avira AntiVir Rescue CD، و البته به صورت مجانی، این موضوع را پوشش داده است. شما می توانید با دانلود این ابزار از اینجا و سپس اجرای آن توسط دستورالعملی که در تصاویر زیر می بینید، اقدام به رفع آلودگی های ویروسی نمایید:

 

1

 

2

 

بعد از ایجاد CD مورد نظر، اقدام به بوت نمودن رایانه مذکور می نماییم. به تصاویر زیر نگاه کنید:

 

3

 

4

 

5