x
تبلیغات

System Center

 

در این قسمت از سری مقالات مرتبط با مدیریت و پیکربندی System Center Endpoint Protection 2016، همانطور که وعده داده بودیم، به بررسی اجمالی روش های آلوده نمودن یک رایانه به کدهای مخرب پرداخته و انواع کدهای مخرب را مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد.

 

به عنوان یک متخصص فناوری اطلاعات، احتمالا می دانید که مدیریت متمرکز نرم افزارهای آنتی ویروس نصب شده بر روی ایستگاه های کاری امری بسیار زمانبر و در عین حال با اهمیت بسیار بالا تلقی شده و انجام درست این فعالیت می تواند به میزان بسیار بالایی در ارتقاء توان امنیتی شبکه سازمان شما یاری رساند.

 

در این مقاله می خواهیم به چگونگی گرفتن پشتیبان از System Center Virtual Machine Manager 2016 و یا به اختصار SCVMM 2016 بپردازیم.


اگر چنانچه از SCDPM در زیر ساخت پشتیبان گیری سازمان خود استفاده می کنید، دانستن آنکه این محصول از چه سرویس ها و سیستم عامل هایی جهت انجام عملیات پشتیبان گیری، پشتیبانی می نماید؛ می تواند به شما یاری رساند.


در قسمت های قبل از این سری مقالات، به مفاهیم لازم جهت نصب agent پرداخته و پیش نیازهای آن را مورد بررسی قرار داده و در نهایت اقدام به نصب آن از طریق کنسول SCDPM و به صورت دستی پرداختیم.