x
تبلیغات

Office

از دیگر قابلیت‌های Outlook، استفاده از تقویم برای سازماندهی فعالیت‌های روزانه، قرار ملاقات ها، رخداد‌های مهم و یادآوری آن‌ها می‌باشد. در این مستند قصد داریم که در رابطه با ایجاد و مدیریت فعالیت ها و یا Appointment توضیحات بیشتری ارائه نماییم.

همانطور که مطلع هستید تعدادی از ایمیل هایی که برای شما ارسال می شوند ممکن است اثرات مخربی داشته باشند که شامل Junk Email(و یا همان Spam) و پیام های Phishing می‌باشند. Outlook این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید Email Junk های خود را مدیریت نمایید.

مشکل اساسی تمام کسانی که در سازمان ها می‌خواهند با هم قرار ملاقات داشته باشند پیدا کردن زمانی است که تمامی آنها بتوانند درآن حضور داشته باشند. برنامه ریزی جلسات با استفاده از Outlook یکی از ساده ترین روش ها‌ست.

از دیگر قابلیت  های ارسال ایمیل درOutlook اخذ رای و یا تائیدیه از گیرندگان نامه می  باشد. بدین طریق که در هنگام ایجاد ایمیل جدید از تب Option گزینه Use Voting Buttons را کلیک نموده و گزینه مورد نظر را بر اساس موضوع انتخاب نمایید که عبارتند از:

برای دریافت ایمیل گزارش ارسال می توانید طبق روش زیر اقدام نمایید تا پس از دریافت ایمیل توسط شخص گیرنده یک نامه مبنی بر گزارش ارسال برای شما ایجاد و ارسال گردد.