x
تبلیغات

Windows Logo

فرض کنید که می خواهید گزارشات تولید شده از سوی نرم افزار ManageEngine Firewall Analyzer 7.0 را در اختیار فرد دیگری نیز قرار دهید. همچنین مایل نیستید که این فرد بتواند تنظیمات انجام گرفته از سوی شما در نرم افزار ManageEngine Firewall Analyzer 7.0 را تغییر دهد. در این حالت براحتی می توانید یک کاربر محدود ایجاد کنید. بدین منظور کافیست طبق تصاویر زیر عمل کنید:

استفاده از نرم افزار ManageEngine Firewall Analyzer جهت مشاهده فعالیت های صورت گرفته در نرم افزار TMG 2010 نیازمند یکسری تنظیمات خاص می باشد که شما می بایست قبل از پیکربندی ManageEngine Firewall Analyzer، این تنظیمات را بر روی TMG به انجام برسانید. این تنظیمات عبارتند از:

اگر چنانچه بر روی کلاینتی TMG Client را نصب نموده اید، جالب است که بدانید به منظور برقراری ارتباط میان TMG Client با TMG Server، می بایست پورت 1745 از نوع TCP و UDP بر روی TMG server باز باشد. در صورت عدم باز بودن این پورت بر روی TMG Server، شاهد رخداد زیر در کلاینت مورد نظر خواهیم بود:

نرم افزار ManageEngine Firewall Analyzer 7 از جمله نرم افزارهای تولید شده در خصوص ارائه گزارش های جامع از اطلاعات تولید شده در نرم افزار Microsoft TMG 2010 می باشد. در این مقاله قصد دارم که به چگونگی نصب Service Pack 1 تولید شده برای این نرم افزار بپردازم.

ممکن است در بعضی از سناریوها بخواهید ابزار TMG Client را بر روی کلاینت ها و یا سرورهای موجود در شبکه خود استفاده کنید. بدین منظور از کجا می توانید فایل نصبی این ابزار را به دست آورید؟ در زیر به روش های انجام این کار اشاره شده است:

آخرین نوشته های وبلاگ

معرفی نرم افزارهای کاربردی

Netwrix Event Log Manager

Netwrix Event Log Manager

با استفاده از این نرم افزار، می‌توانید رخدادهای به ثبت رسیده در Event Viewer سیستم های موجود در شبکه خود را به صورت متمرکز، بر روی سیستمی که این نرم افزار بر روی آن نصب شده است، مشاهده و یا آرشیو نمایید. همچنین این ابزار این امکان را در اختیار شما می گذارد که بتوانید از ثبت یک رخداد خاص، اطلاع حاصل کنید. به عبارت دیگر، می توانید این نرم افزار را به گونه ای پیکربندی کنید که در صورت ثبت یک رخداد خاص در یک سیستم، این موضوع به اطلاع شما برسد.

اطلاعات بیشتر

چگونگی انتقال فولدر Content به مکانی دیگر در سرویس Application Virtualization Server

چگونگی انتقال فولدر Content به مکانی دیگر در سرویس Application Virtualization Server

 در تمامی منابع موجود در خصوص سرویس App-V، به این نکته اشاره شده است که بهتر است فولدر content را که مکانی جهت ذخیره سازی نرم افزارهایی که مایل به در اختیار قرار دادن آنها به کاربران مورد نظر خود می باشیم، را به مکان دیگری غیر از محل پیش فرض آن که در فولدر Program Files می باشد، انتقال دهیم. اما در هیچکدام از این منابع به چگونگی انجام صحیح این عملیات اشاره نشده است. همچنین می توانیم چندین وب سایت را نیز در این خصوص یافته، اما مطالب آنها بسیار قدیمی بوده و یا آنکه کاربردی در سناریوهایی که App-V را بر روی سروری با سیستم عامل Windows Server 2008 R2 نصب نموده باشیم، ندارد. لذا در این خصوص مقاله پیش رو را به خدمت علاقمندان تقدیم نموده تا برخلاف اینجانب که زمان نسبتا زیادی را صرف اجرای چنین سناریوی نمودم، براحتی بتوانند چنین کاری را انجام دهند.

اطلاعات بیشتر

امکان نصب App-V Desktop Client بر روی کامپیوتری که App-V Sequencer نصب شده است، امکان پذیر نمی باشد

امکان نصب App-V Desktop Client بر روی کامپیوتری که App-V Sequencer نصب شده است، امکان پذیر نمی باشد

فرض کنید که بر روی کامپیوتری ابزار App-V Sequencer را نصب نموده اید. در این حالت اگر چنانچه بخواهید بر روی همان سیستم، ابزار App-V Desktop Client را نصب کنید، با پیغام خطای زیر مواجه خواهید شد:

اطلاعات بیشتر

نکته ایی در خصوص کنسول Application Virtualization Management Console

نکته ایی در خصوص کنسول Application Virtualization Management Console

فرض کنید که در کنسول Application Virtualization Management Console، به اشتباه دو snap-in مشابه اضافه نموده اید. به شکل زیر نگاه کنید:

اطلاعات بیشتر

خبرنامه

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات، آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) خود را در کادر فوق وارد نمایید.