x
تبلیغات

ISA & TMG Server

Windows Logo

فرض کنید که می خواهید گزارشات تولید شده از سوی نرم افزار ManageEngine Firewall Analyzer 7.0 را در اختیار فرد دیگری نیز قرار دهید. همچنین مایل نیستید که این فرد بتواند تنظیمات انجام گرفته از سوی شما در نرم افزار ManageEngine Firewall Analyzer 7.0 را تغییر دهد. در این حالت براحتی می توانید یک کاربر محدود ایجاد کنید. بدین منظور کافیست طبق تصاویر زیر عمل کنید:

استفاده از نرم افزار ManageEngine Firewall Analyzer جهت مشاهده فعالیت های صورت گرفته در نرم افزار TMG 2010 نیازمند یکسری تنظیمات خاص می باشد که شما می بایست قبل از پیکربندی ManageEngine Firewall Analyzer، این تنظیمات را بر روی TMG به انجام برسانید. این تنظیمات عبارتند از:

نرم افزار ManageEngine Firewall Analyzer 7 از جمله نرم افزارهای تولید شده در خصوص ارائه گزارش های جامع از اطلاعات تولید شده در نرم افزار Microsoft TMG 2010 می باشد. در این مقاله قصد دارم که به چگونگی نصب Service Pack 1 تولید شده برای این نرم افزار بپردازم.

اگر چنانچه بر روی کلاینتی TMG Client را نصب نموده اید، جالب است که بدانید به منظور برقراری ارتباط میان TMG Client با TMG Server، می بایست پورت 1745 از نوع TCP و UDP بر روی TMG server باز باشد. در صورت عدم باز بودن این پورت بر روی TMG Server، شاهد رخداد زیر در کلاینت مورد نظر خواهیم بود:

ممکن است در بعضی از سناریوها بخواهید ابزار TMG Client را بر روی کلاینت ها و یا سرورهای موجود در شبکه خود استفاده کنید. بدین منظور از کجا می توانید فایل نصبی این ابزار را به دست آورید؟ در زیر به روش های انجام این کار اشاره شده است:

معرفی نرم افزارهای کاربردی

Netwrix Event Log Manager

Netwrix Event Log Manager

با استفاده از این نرم افزار، می‌توانید رخدادهای به ثبت رسیده در Event Viewer سیستم های موجود در شبکه خود را به صورت متمرکز، بر روی سیستمی که این نرم افزار بر روی آن نصب شده است، مشاهده و یا آرشیو نمایید. همچنین این ابزار این امکان را در اختیار شما می گذارد که بتوانید از ثبت یک رخداد خاص، اطلاع حاصل کنید. به عبارت دیگر، می توانید این نرم افزار را به گونه ای پیکربندی کنید که در صورت ثبت یک رخداد خاص در یک سیستم، این موضوع به اطلاع شما برسد.

اطلاعات بیشتر

خبرنامه

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات، آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) خود را در کادر فوق وارد نمایید.