x
تبلیغات

General Windows

به منظور نصب سرویس DFS و ابزارهای مدیریتی مرتبط با آن، کافیست طبق تصاویر زیر عمل کنید:

 

01 Installing and configuring DFS Installing DFS Service

 

02 Installing and configuring DFS Installing DFS Service

 

03 Installing and configuring DFS Installing DFS Service

 

04 Installing and configuring DFS Installing DFS Service

 

05 Installing and configuring DFS Installing DFS Service

 

06 Installing and configuring DFS Installing DFS Service

 

07 Installing and configuring DFS Installing DFS Service

 

08 Installing and configuring DFS Installing DFS Service

 

09 Installing and configuring DFS Installing DFS Service

 

 

 

در سال های اخیر شاهد حرکت به سوی پردازش های 64 بیتی هستیم. بنابراین برنامه نویسان و شرکت های بسیاری را مشاهده خواهید نمود که در حال تولید نرم افزارهای 64 بیتی به همراه نرم افزارهای 32 بیتی هستند. حتی مطمئنا تا کنون مشاهده نموده اید که شرکت های بزرگ برنامه نویسی دیگر اقدام به تولید نرم افزارهای 32 بیتی ننموده و تنها نرم افزارهای 64 بیتی تولید می کنند.

تا به حال سوالات متعددی در خصوص حداقل سطح دسترسی مورد نیاز جهت به اشتراک گذاری یک فولدر در سیستم عامل های مبتنی بر شرکت مایکروسافت از اینجانب پرسیده شده است. لذا در این مقاله به این موضوع خواهم پرداخت.

در این مقاله قصد دارم به معرفی اسکریپتی بپردازم که با استفاده از آن می توانید لیستی از نرم افزارهای نصب شده بر روی یک سیستم را جهت استفاده در سناریوهای مختلف استخراج کنید. این مقاله به زبان VB نوشته شده و به منظور دریافت آن می بایست اینجا را کلیک کنید.

ممکن است در بعضی از سناریوها بخواهید سطوح دسترسی تعریف شده بر روی یک فایل و یا فولدر را در مکانی ذخیره نموده تا بدین ترتیب بتوانید در زمان مقتضی خود از آنها استفاده کنید. بدین منظور می توانید از دستور icacls استفاده کنید. به مثال زیر نگاه کنید:

معرفی نرم افزارهای کاربردی

Netwrix Event Log Manager

Netwrix Event Log Manager

با استفاده از این نرم افزار، می‌توانید رخدادهای به ثبت رسیده در Event Viewer سیستم های موجود در شبکه خود را به صورت متمرکز، بر روی سیستمی که این نرم افزار بر روی آن نصب شده است، مشاهده و یا آرشیو نمایید. همچنین این ابزار این امکان را در اختیار شما می گذارد که بتوانید از ثبت یک رخداد خاص، اطلاع حاصل کنید. به عبارت دیگر، می توانید این نرم افزار را به گونه ای پیکربندی کنید که در صورت ثبت یک رخداد خاص در یک سیستم، این موضوع به اطلاع شما برسد.

اطلاعات بیشتر

خبرنامه

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات، آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) خود را در کادر فوق وارد نمایید.